Nemanja Glavčić protiv Gorice postigao svoj prvijenac

25.08.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u subotu su u drugom kolu Hrvatski Telekom Prve lige poraženi od Gorice rezultatom 1:2. Jedini pogodak za našu momčad postigao je Nemanja Glavčić u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Bio je to ujedno i njegov prvi u dresu Slaven Belupa. Podsjetimo, veznjak je u naš klub stigao ljetos te je upisao 36 nastupa. U prošloj sezoni bio je pravi pehista s obzirom na to da ga je u nekoliko navrata greda, odnosno stativa, spriječila da se upiše u listu strijelaca.

– Sretan sam zbog svog prvog gola, ali sigurno da bih bio još sretniji da je bio i pobjedonosni. Poslije ovakvih poraza svi želimo što prije na teren jer iduća utakmica dolazi s velikom željom za dokazivanjem. Vjerujem da u Splitu možemo doći do pozitivnog ishoda – rekao je Glavčić.