NEKOLIKO IGRAČA MOŽE U DRUGU SREDINU

24.05.2011.


Nakon posljednje prvoligaške utakmice s Osijekom u našem klubu počeli su sa slaganjem igračke križaljke za slijedeću sezonu.
Za sada je poznato da u Slavenu Belupu, kako je rekao sportski direktor Roman Sović ugovore više neće produljivati s igračima kojima su istekle obveze, tako da mogu potražiti drugu sredinu.
Klub mogu napustiti Kaja Rogulj, Drago Papa, Nicolas Nynkeu i Nikola Frljužec. Dalibor Poldrugač na utakmici s Osječanima završio je igračku karijeru, dok će mladi Jurica Marčinković najvjerojatnije na posudbu.
U Slavenu Belupu su najavili pregovore s nekoliko poznatih i kvalitetnih prvoligaških igrača s čijim imenima za sada ne žele u javnost, a sve će biti poznato do 14. lipnja kada će trener Roy Ferenčina krenuti s pripremama za sljedeću natjecateljsku sezonu.