NEDOLIČNO PONAŠANJE NOVIGRADSKIH NAVIJAČA

27.10.2016.


U našem klubu neugodno su iznenađeni ponašanjem navijača na utakmici kupa između NK Novigrad i NK Slaven Belupo, koja je u utorak odigrana na travnjaku domaćeg drugoligaša u Istri.
Tijekom susreta navijači novigradskog kluba, ničim izazvani stalnim su vrijeđanjem i uvredama omalovažavali momčad Slavena Belupa koja je zasluženo pobijedila i uvrstila se u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa.
Prema riječima predstavnika našeg kluba takve uvrede nigdje nije doživio, a o nedoličnom ponašanju navijača NK Novigrad pismeno u zapisniku s utakmice konstatirao je i delegat susreta.
Iz našeg kluba također su izrazili nezadovoljstvo i novinskim izvješćem sa spomenute utakmice gdje izvjestitelj niti jednom riječju ne spominje vrijeđanja domaćih navijača, te subjektivnim tekstom omalovažava pobjedu naše momčadi, što je krajnje neprofesionalno.
Očito, da u Novigradu nisu mogli prihvatiti ispadanje iz kupa u čije se daljnje natjecanje zasluženo plasirala bolja momčad – prvoligaš Slaven Belupo.