Nedim Hadžić novi je igrač Slaven Belupa

14.07.2021.


Nedim Hadžić potpisao je ugovor sa Slaven Belupom te će od iduće sezone braniti boje našeg prvoligaša. Napadač rođen u Sarajevu 19. ožujka 1999. godine u svojoj je karijeri branio boje Sarajeva iz kojeg je prodan u portugalski Leixoes, a posljednje dvije sezone igrao je u Mladosti iz Kaknja za koju je u najvišem rangu BIH nogometa postigao 12 pogodaka u 35 utakmica. Hadžić je bio i član mladih U-21, U-19, U-17 i U-15 reprezentacija BIH za koje je skupio 25 nastupa i pritom se upisao 11 puta u strijelce.

– Fenomenalan je osjećaj potpisati za Slaven Belupo. Ovo je sigurno korak naprijed u mojoj karijeri. Stigao sam u klub koji je izvanredan za moj razvoj i jedva čekam zaigrati u Prvoj HNL. Uvijek sam pratio hrvatski nogomet tako da neću imati problema oko prilagodbe. Nadam se da ćemo igrati dobro i da ćemo ispuniti klupske ciljeve. Od sebe očekujem da nastavim s dobrim nastupima kao što je to bilo i u BIH – rekao je Hadžić.

Nedime, dobrodošao i sretno!