Navijači na tribinama i ulaznice

13.07.2021.


Hrvatski nogometni savez donio je, pridržavajući se preporuka Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, odluku o povratku navijača na tribine. Od prvog kola Hrvatski Telekom Prve lige stadioni će biti otvoreni u punim kapacitetima, ali će se na tribine ulaziti ISKLJUČIVO s COVID putovnicama.

Na koprivnički Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš moći će ući neograničen broj ljudi (u skladu s važećim kapacitetom stadiona – 3.000 mjesta) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

Godišnje ulaznice za sezonu 2021/2022 neće se prodavati, već će se za svaku utakmicu prodavati jednokratne ulaznice.

Članstvo možete obnoviti u prostorijama kluba, od ponedjeljka do petka od 8 do 15 sati, a svaki član dobit će člansku iskaznicu, prigodan poklon prilikom učlanjenja, popust od 10% na kupovinu suvenira kluba, besplatan ulaz na dvije domaće utakmice te kalendar kluba. Cijena članarine za punoljetne osobe je 60 kuna, a za umirovljenike i djecu do 18 godina 40 kuna.