Zavrč: Kovačić, Matjašič, Karamatić, Rogač, Antić, Agboyi, Pihler, Kokorovič, Tišma, Tahiraj, Batrović (još su igrali: Ranilovič, Glavica, Cvek, Miketić, Duriš, Jelešić, Šalamon)

Slaven Belupo: Rozman, Purić, Musa, Međimorec, Štiglec, Brlek, Arap, Jambor, Ozobić, Križman, Delić

Trener: Željko Kopić

Sudac: Denis Koutčer (Slovenija)

Strijelci: 0:1 Križman (30), 0:2 Križman (75).

Broj gledatelja: 99

U pretposljednoj provjeri prije proljetnog prvenstva Slaven Belupo je gostovao kod slovenskog prvoligaša Zavrča i nakon bolje igre pobijedio – 0:2.
Naša momčad je došla u vodstvo u 30. minuti poslije lijepe akcije Križmana koji je prošao kroz obranu domaćina i svladao vratara Kovačića.
Svoj drugi pogodak za konačni rezultat također je postigao Križman u 75. minuti nakon povratne lopte Delića.

Slaven Belupo u subotu gostuje kod trećeligaša Mladosti u Ždralovima (14 sati) što će biti njegova posljednja pripremna utakmica.
Na vratima farmaceuta najvjerojatnije će biti novopridošli golman Goran Blažević koji je ovog tjedna pristupio našem klubu.