Slaven Belupo: Kardum, Geng, Fuštar, Grgić, Delić, Paracki, Crepulja, Jambor (od 78. Arap), Vugrinec (od 26. Ejupi), P. Mišić, Mirić (od 85. Mihaljević)

Trener: Ante Čačić

Zadar: Gluić, Jović (od 60. D. Mišić), Ješe, Jerbić Jurkić, Tokić, Pušić, Fazlić, Tokić, Terkeš (od 67. Solomon), Krstanović

Trener: Igor Štimac

Sudac: M. Matoc (Zaprešić). Pomoćnici: I. Modrić i I. Krmar. Četvrti: I. Vučković (svi iz Zagreba). Delegat: M. Žugec (Sv. Nedjelja).

Strijelci: 1:0 - Ejupi (30), 2:0 - Ejupi (81)

Žuti kartoni: Mirić, Paracki, Crepulja (Slaven Belupo), Ješe, Jerbić, Jurkić, Tokić (Zadar)

Crveni kartoni: -

Broj gledatelja: 500

Po kišovitom vremenu i gotovo nemogućim uvjetima za igru Slaven Belupo se na najljepši način u ovoj sezoni oprostio od svojim navijača pobijedivši momčad Zadra – 2:0.
Farmaceuti su bili bolja momčad svih 90 minuta, imali još niz prigoda za uvjerljiviju pobjedu, a promašili su i dva jedanaesterca.
Prvi je propustio realizirati slavljenik Davor Vugrinecu 8. minuti nakon odličnog prodora Mirića koji je srušen u kaznenom prostoru gostiju i sudac Matoc opravdano je pokazao na “bijelu točku”. Loptu je očekivano uzeo “Vuga”, ali je njegov udarac s 11 metara obranio gostujući vratar Gluić.
Slaven Belupo i pored promašenog kaznenog udarac nastavlja s napadima, redaju se stopostotne prigode pred vratima Zadrana koje nisu iskoristili, zbog lošeg i totalno vodom natopljenog travnjaka, Mirić i Petar Mišić.
I onda konačno pogodak za Slaven Belupo!
Strijelac je bio Ejupi koji je u 26. minuti zamijenio slavljenika Davora Vugrinca i s nekoliko metara nakon ubačaja Genga svladao Gluića za 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena.
U nastavku susreta farmaceuti također nastavljaju s napadima i već nakon četiri minute igre Mirić je bio u sjajnoj situaciji, pucao s 20 metara, ali je Gluić obranio njegov udarac.
Svega dvije minute kasnije na sceni je opet bio Mirić koji je pretrčao obranu Zadrana i kada se očekivao njegov siguran pogodak lopta je zastala u vodi i još jedna sjajna prigoda nije iskorištena.
Igrala se 59. minuta kada je Petar Mišić izveo slobodan udarac s 20 metara, prebacio “živi zid”, ali je Ješe loptu glavom izbacio iz praznog gola.
Još jedan kazneni udarac za Slaven Belupo u 70. minuti, opravdano, dosudio je glavi arbitar Matoc nakon prekršaja na Miriću. Jedanaesterac je izveo Ejupi, ali je i njegov udarac “pročitao” gostujući vratar Gluić i na semaforu je ostalo 1:0 za našu momčad.
No, do promjene na semaforu došlo je u 81. minuti kada je sjajni Mirić opet loptu ubacio pred vrata Gluića koju je Ejupi iz blizine poslao u njegovu mrežu za konačnih -2:0.
Nakon završetka utakmice gledatelji su pljeskom ispratili igrače našeg kluba i trenera Antu Čačića u svlačionicu, jer su se od njih oprostili s pobjedničkim rezultatom u posljednjem koprivničkom ovosezonskom susretu.
U sljedećem posljednjem kolu Slaven Belupo gostuje kod Osijeka.