Slaven Belupo: Rozman, Purić, Potokar, Mikulić, Delić, Paracki, Crepulja, Brlek, Marciuš, Ejupi, Mihaljević (od 46. Križman)

PAKSI FC Mađarska: Molnar, Kulcsar, Lenzeser, Gevay, Balch, Kesztuys, Szakly, Bertus, Han, Balasz, Barth (još su igrali: Szey, Vagi, Kocsis, Rodenbocher, Szabo, Papp, Kecskes, Kovari, Fronchlich, Bor)

Strijelci: -

Žuti kartoni: -

Crveni kartoni: -

Broj gledatelja: 600

U posljednjoj provjeri prije početka novog prvenstva Slaven Belupo je ugostio petoplasiranu prvoligašku mađarsku momčad Paksi s kojom je odigrao bez pogodaka – 0:0.
Iako je Slaven Belupo imao više od igre i više izglednih prigoda, njegovi napadači nisu uspjeli pogoditi mrežu Mađara koji su iz nekoliko protunapada također bili u vrlo dobrim šansama.
Nakon vrlo lijepog prodora Marcijuša po desnoj strani Ejupi je u 9. minuti propustio pogoditi mrežu Paksija, a samo dvije minute kasnije vratar Mađara “skinuo” je s 18 metara snažan udarac Brleka.
Marcijuš je još jednom bio na sceni u 21. minuti nakon čijeg je prodora Ejupi ponovno bio u sjajnoj prigodi, koju nije uspio realizirati.
Igrala se 28. minuta kada su gosti mogli doći u vodstvo, ali je udarac njihovog igrača Hanna završio na desnoj stativi našeg vratara Rozmana.
Najizgledniju prigodu gosti nisu realizirali nekoliko minuta prije kraja poluvremena nakon pogreške stopera Mikulića, čiji “kiks“ nije iskoristio Balazs.
U nastavku susreta u igru je ušao Sandi Križman umjesto Mihaljevića i u 67. minuti uputio snažan udarac kraj lijeve vratnice gostiju, da bi dvije minute kasnije Delić snažno pucao sa 16 metara, no lopta je otišla iznad grede.
Najbolju prigodu u drugom dijelu susreta za vodstvo imao je Ejupi u 70. minuti kada je Purić vrlo dobro loptu ubacio pred vrata Mađara, ali je naš napadač propustio realizirati stopostotnu šansu. Još jednom Ejupi nije bio precizan nakon odlične asistencije Crepulje, jer je njegov slabi udarac zaustavio vratar gostiju.
Pri kraju susreta Mađari su također bili u vrlo izglednoj prigodi, ali je vratar Rozman odlično reagirao.
Igrala se posljednja minuta kada je Ejupi vrlo dobro loptom pronašao Brleka čiji je udarac s 15 metara obranio vratar Molnar, tako da je susret završen bez pogodaka.