Slaven Belupo: Blažević, Aliti, Musa, Katić, Melnjak, Burić, Stevanović, Christensen, Tadić, Ivanovski (od 83. Arap), Heber

Trener: Željko Kopić

Osijek: Mikulić, Matas, Barač, Škorić, Mioč, Barišić, Vojnović (od 56. Lesjak), Grgić, Lulić (od 56. Lukić, od 86. Pušić), Lopa, Ejupi

Trener: Zoran Zekić

Sudac: Duje Strukan (Split). Pomoćnici: Goran Perica (Šibenik) i Hrvoje Radić (Split). Četvrti: Dario Kulušić (Šibenik). Delegat: Ivica Šparavec (Samobor). Kontrolor suđenja: Šime Vukić (Rijeka).

Strijelci: 1:0 - Melnjak (66), 1:1 - Lesjak (71), 1:2 - Ejupi (84).

Žuti kartoni: Musa (Slaven Belupo)

Broj gledatelja: 851

Iako je bio bolja momčad, imao više prigoda za postizanje pogodaka, Slaven Belupo je na svom stadionu ostao bez sva tri boda u susretu s Osijekom izgubivši – 1:2.
Gosti su zaista imali sreće, jer su iz dva udarca na vrata Blaževića postigli dva pogotka i više nego zadovoljni napustili Koprivnicu.
Obje momčadi krenule su vrlo otvoreno u utakmicu u kojoj je naša ekipa diktirala igru, imala veći posjed lopte i nekoliko niz akcija prema vratima Osječana.
Već u 20. minuti Heber je snažno pucao, ali je obrana gostiju otklonila opasnost.
I onda prva sreća na strani Osijeka!
Igrala se 27. minuta kad je na 25 metra srušen Heber, a slobodan udarac izveo je Burić. Sjajno je pucao ali na njegovu i nesreću njegove momčadi lopta je završila na “spoju” grede i vratnice, uz uzdah koprivničkih navijača.
Još jednu dobru akciju naša je momčad izvela u 31. minuti kada je Aliti glavom pucao iznad grede.
Slaven Belupo je u nastavak susreta također ušao odlučno i snažno, te imao prigodu za vodstvo već u 48. minuti, ali je udarac Ivanovskog zaustavio jedan obrambeni igrač gostiju. Svega tri minute kasnije Melnjak je ubacio loptu s lijeve strane, no obrana Osječana opet je otklonila opasnost.
I onda još jedna sjajna prigoda za našu momčad!
Nakon udarca iz kuta Heber je bio sam pred vratima gostiju i kada su već svi vidjeli loptu u mreži Mikulića, njegov je udarac završio kraj lijeve vratnice.
Pritisak Slavena Belupa na vrata Osijeka konačno je završio realizacijom u 66. minuti kad je Melnjak na asistenciju Heber pogodio lijevi donji kut gostujućeg vratara za zasluženo vodstvo – 1:0.
No, svega pet minuta kasnije Osijek izjednačuje a strijelac je bio Lesjak koji je zamijenio Vojnovića i to nakon propusta naše obrane koja je još jednom pogriješila u 84. minuti što je iskoristio Ejupi i svojoj momčadi donio sva tri boda za konačnih – 1:2.
U samoj završnici utakmice Slaven Belupo je imao prigodu za izjednačenje ali je Heber s četiri metra pogodio vratara Mikulića.
U sljedećem kolu Slaven Belupo gostuje kod Rijeke.