Slaven Belupo: Blažević, Purić, Katić, Aliti, Štiglec, Gregurina (od 55. Burić), Christensen, Bouadal (od 73. Arap), Savić, Heber (od 59. Zakarić) Ivanovski

Trener: Željko Kopić

Lokomotiva: Zagorac, Capan, Rrahmani, Majstorović, Karačić, Šunjić, Ivanušec, Ćorić (od 46. Antunović), Cekici (od 46. Majer), Marić (od 90. T. Halilović), Doležal

Trener: Tomislav Ivković

Sudac: Dario Bel. Pomoćnici: Miro Grgić i Dejan Berger. Četvrti: Damir Batinić (svi iz Osijeka). Delegat: Stipe Doljanin (Hrvace)

Strijelci: 1:0 - Ivanovski (28), 2:0 - Ivanovski (34), 2:1 - Majer (48), 2:2 - Antunović (49), 2:3 - Karačić (54)

Žuti kartoni: Heber (Slaven Belupo)

Crveni kartoni: -

Nakon odlične igre u prvih 45 minuta i vodstva 2:0 Slaven Belupo je izgubio utakmicu s Lokomotivom na svom stadionu, zahvaljujući velikim greškama svoje obrane početkom drugog poluvremena.
Već u 7. minuti naša je momčad mogla doći u vodstvo nakon prekršaja Rrahmanija na Saviću u kaznenom prostoru kada je sudac Bel opravdano dosudio najstrožu kaznu. Izvođač jedanaesterca bio je Ivanovski kojeg je vratar momčadi s Kajzerice “pročitao” i rezultat ostaje 0:0.
Još dvije vrlo dobre prigode naša je momčad imala u 10. i 15. minuti, ali udarac Katića glavom vratar Zagrepčana brani, dok je Savić na ubačaj Štigleca zakasnio.
I onda sjajan pogodak Ivanovskog!
Igrala se 28. minuta kada je naš napadač s 20 metara odlično pucao i lopta je završila u lijevim “rašljama” vratara Zagorca za vodstvo 1:0.
Svega šest minuta kasnije na semaforu je 2:0 za Slaven Belupo!
Nakon jedne gužve u pred vratima Zagorca najbolje se snašao Ivanovski i postigao svoj drugi pogodak na utakmici s Lokosima.
U drugom poluvremenu nevjerojatan preokret na koprivničkom stadionu i tri primljena pogotka naše momčadi u svega šest minuta.
Igrala se 48. minuta kada Majer smanjuje na 2:1, a samo minutu kasnije Antunović izjednačuje na 2:2. Kod oba pogotka obrambeni igrači naše momčadi učinili su kardinalne greške i Lokomotivi omogućili izjednačenje.
Bio je to pravi šok za sve koji su bili na utakmici, a još jedan “nokaut” slijedi u 54. minuti kada je na ubačaj iz kuta Karačić glavom pogodio mrežu Slavena Belupa za konačnih 2:3, na veliko razočarenje koprivničkih navijača.
Nakon izgubljene utakmice s Lokomotivom Slaven Belupa u sljedećem kolu očekuje vrlo teško gostovanje kod Hajduka na Poljudu.