SLAVEN BELUPO: Rodić – Purić (od 90. Labudović), Poldrugač, Rogulj, Bagarić – Milardović (od 90. Nynkeu)- Gregurina, Vojnović, Delić – Mujanović (od 68. Jakšinić), Tepurić.

Trener: Mile Petković.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Čović – Špehar, Leko, Kešinović, Grgić – Brozović, Begović (od 83. Novak), Jazvić (od 77. Olveira), Jusufi (od 61. Ćosić), Međumurec, Zlatar.

Trener: Damir Biškup.

Sudac: Alen Gerek (Zabok). Pomoćnici: Željko Novosel (Vrbovec) i Mladen Lončar (Virovitica). Četvrti Sudac: Jurica Mihalj (Velika Mlaka). Delegat: Mladen Mustać (Viškovo).

Strijelci: 1:0 – Tepurić (50), 2:0 – Vojnović (71 – 11 m), 3:0 – Bagarić (89).

Žuti kartoni: Mujanović, Milardović (Slaven Belupo), Begović, Brozović, Grgić, Kešinović (Hrvatski dragovoljac).

Crveni kartoni:

Gledatelja: 800.

Izvješće:

Vrlo dobrom igrom u drugom dijelu susreta, Slaven Belupo je svladao Hrvatskog dragovoljca uvjerljivim rezultatom – 3:0.
Gosti su dobro otvorili utakmicu imali inicijativu, ali prigode za pogotke propustili su naši igrači. Milardovićeva dva udarca glavom, obrana Hrvatskog dragovoljca izbacila je s gol-linije, tako da se na odmor otišlo bez pogodaka.
U nastavku susreta vodstvo farmaceuta. Vojnović je u 50. minuti pronašao Tepurića, koji vara gostujućeg vratara i pogađa za 1:0. Nekoliko minuta kasnije vrlo dobre prigode propuštaju Mujanović i Milardović glavom, a u 70. minuti Slaven postiže svoj drugi pogodak. Bagarić je bio srušen u kaznenom prostoru gostiju i sudac Gerek opravdano pokazuje na jedanaesterac. Siguran realizator bio je Vojnović za 2:0. Farmaceuti potpuno dominiraju travnjakom i minutu prije kraja Purić ubacuje loptu s desne strane, koju Bagarić snažnim udarcem šalje u mrežu za konačnih i zasluženih – 3:0.