Osijek: Mikulić, Matas, Jonjić, Pranjić, Škorić, Mišić, Špehar (od 46. Pavić), Jamak, Šorša (od 56. Perošević), J. Barišić, Glavaš (od 64. Mešanović)

Trener: Tomislav Rukavina

Slaven Belupo: Kardum, Purić, Fuštar, Edson, Melnjak (od 89. Geng), Grgić, Crepulja, Brlek, Ozobić, Mirić (od 80. Delić), Cesarec.

Trener: Ante Čačić.

Sudac: M. Strahonja (Zaprešić). Pomoćnici: I. Krmar i K. Ambrinac. Četvrti: D. Mlakar (svi iz Zagreba). Delegat: M. Rukavina (Rijeka)

Strijelci: 0:1 - Mirić (14 - 11 m), 0:2 - Ozobić (44), 0:3 - Mirić (56), 1:3 - Mešanović (83), 2:3 - Škorić (87)

Žuti kartoni: J. Barišić, Glavaš (Osijek), Mirić, Crepulja, Fuštar (Slaven Belupo)

Crveni kartoni: -

Broj gledatelja: 2000

U odličnoj igri i sjajnom prvenstvenom nizu pod vodstvo trenera Ante Čačića, Slaven Belupo je postigao prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu.
Svladao je momčad Osijeka, izravnog konkurenta iz donjeg dijela ljestvice i pokazao da uspješno može igrati sa svakim prvoligašem.
Koprivničanci su bili vrlo uvjerljivi, dominantni svih 90 minuta i njihova je pobjeda više nego zaslužena.
Vodeći pogodak naša je momčad postigla već u 14. minuti nakon što je u kaznenom prostoru domaćina srušen Cesarec. Sudac Strahonja nije dvojio i pokazao na “bijelu točku”. Siguran realizator s 11 metara bio je Mirić za 0:1.
Farmaceuti igraju vrlo sigurno, redaju se prigode pred vratima Osječana, ali Mirić u 24., Crepulja minutu kasnije i Ozobić u 41. minuti nisu bili dovoljno precizni.
I onda povećanje vodstva Slavena Belupa!
Igrala se 44. minuta kada je Ozobić “izmiješao” obranu domaćina i snažnim udarcem s desetak metara svladao nemoćnog vratara Mikulića. Bio je to i rezultat prvog poluvremena.
U nastavku susreta naša momčad ubrzo dolazi u vodstvo 0:3. Nakon ubačaja Brleka iz kuta Mirić je sjajno glavom nadvisio branu domaćina i loptu “pospremio” u njihovu mrežu. Bio je to šok za Osječane koji nisu imali odgovor na odličnu igru Koprivničanaca.
Još dvije sjajne prigode nisu iskoristili Ozobić u 62. i Cesarec u 72. minuri, koje im je “servirao” Edson.
U samoj završnici, zadovoljni visokim vodstvom popustila je koncentracija farmaceuta nakon koje su Mešanović u 83. i Škorić u 87. minuti smanjili za konačnih 2:3.
S nova tri boda Slaven Belupo je pokazao da ima momčad koja se pod vodstvom trenera Čačića “odlijepila” od začelja ljestvice i može računati na veće dosege.
U posljednjem jesenskom kolu farmaceuti gostuju kod vodećeg Dinama. Utakmica se igra u nedjelju (14. prosinca) na stadionu u Maksimiru s početkom u 15 sati.