Inter Zaprešić: Čović, Bosec, Filipović, Komorski, Mesfin, Brlečić, Šarić, Puljić, Ottochian (od 89. Zulim), Blažević, Kolar (od 80. Atiparmakovski)

Trener: Samir Toplak

Slaven Belupo: Blažević, Jovičić, Musa, Aliti, Štiglec, Katić, Christensen, Bouadla, Savić (od 74. Bogojević), Heber (od 46. Purić), Ivanovski (od 90. Arap)

Trener: Željko Kopić

Sudac: Ž. Frković (Gospić). Pomoćnici: K. Ambrinac i D. Mandić (obojica iz Zagreba). Četvrti: M. Zebec (Cestica). Delegat: Ivor Grba (Strmec)

Strijelci: 1:0 - Blažević (12), 1:1 - Bouadla (20)

Žuti kartoni: -

Crveni kartoni: -

Broj gledatelja: 400

Gostovanjem kod Inter Zaprešića u 10. prvoligaškom kolu naša je momčad prekinula crni niz od četiri poraza za redom i zasluženo osvojila vrlo vrijedan bod.
Nakon početne izjednačene igre domaćini su prvi došli u vodstvo (15. minuta) pogotkom Ivana Blaževića koji je prošao kroz našu obranu i pogodio lijevi donji kut svog prezimenjaka Gorana Blaževića za 1:0.
Vrlo brzo “trese” se i mreža Zaprešićana!
Bouadla se u 20. minuti odlučio na udarac s 25 metara i vratar Čović je nemoćan. Bio je to sjajan udarac i vrlo lijepi pogodak našeg “veznjaka” kojeg domaći čuvar mreže nije mogao zaustaviti.
Igrala se 40. minuta kada je Inter opet mogao doći u vodstvo zahvaljujući još jednoj pogreški naše obrane, ali Puljić pogađa vratnicu.
U nastavku susreta još jedna neopreznost obrane Slavena Belupa koja ga je skupo mogla stajati, ali napadač Zaprešićana Kolar glavom pogađa lijevu vratnicu.
Ostaje vrlo upitna 62. minuta kada naš napadač Ivanovski prolazi nekoliko igrača obrane Intera, postiže pogodak ali sudac Frković iz samo njemu poznatih razloga označava nepostojeći prekršaj?
Nekoliko minuta kasnije naš vratar sjajno je intervenirao!
Slobodan udarac s 20 metara izveo je Puljić no Blažević loptu izbija u korner. Još jednu uspješnu intervenciju vratar Blažević imao je u 86. minuti kada je najbolji igrač domaćina I. Blažević pucao s nekoliko metara, no Blažević je opet bio nesavladiv.
Slaven Belupo je neodlučenim rezultatom u Zaprešić zadržao dva boda prednosti ispred Intera, a u sljedećem kolu gostuje kod vinkovačke Cibalie.