HAJDUK: Stipica, Vršajević, Milović, Maloča, Jozinović, Bradarić, Anđelković, Andrijašević (od 66. Bencun), Pašalić, Kuassi (od 66. Tim), Maglica (od 77. Basha).
Trener: Igor Tudor.
SLAVEN BELUPO: Pelin, Purić, Grgić, Edson, Melnjak, Crepulja (od 18. Rak), Čanađija, Gregurina, Matoš (od 82. Fuštar), Glavica, Novinić (od 79. Glavina).
Trener: Elvis Scoria.
Strijelci: 1:0 – Andrijašević (5), 2:0 – Maglica (29), 3:0 – Maglica (65).
Sudac: Vučemilović (Osijek). Pomoćnici: Conjar (Osijek) i Pataki (Đakovo). Četvrti: Ljubičić (Osijek). Delegat: Hoffer (Nova Gradiška).
Žuti kartoni: Vršajević (Hajduk), Matoš, Čanađija, Grgić (Slaven Belupo).
Crveni kartoni:
Stadion Poljud.
Gledatelja: 6.000.
Izvješće:
Farmaceuti su po kišovitom vremenu i blatnjavom travnjak uuvjerljivo i zasluženo izgubili od Hajduka u Splitu 3:0, gdje ih je prvi put nakon izbora za novog trenera vodio Elvis Scoria.
Bila je to utakmica u kojoj su Hajdukovci imali znatno više od igre tijekom cijelog susreta u kojem su propustili realizirati još nekoliko vrlo dobrih prigoda.
Splićani su u vodstvo došli već u 5. minuti iz prve akcije prema vratima farmaceuta.Veršajević je primio loptu na desnoj strani, ubacio je u naš kazneni prostor koju je Andrijašević glavom poslao u mrežu Pelina. Bio je to još jedan od nekoliko sličnih pogodaka koje je Slaven Belupo primio u dosadašnjim proljetnim utakmicama.
Hajduk nastavlja dominantnom igrom, redaju se prigode pred našim vratima i u 29. minuti 2:0 za domaćine.
Pašalić je također ubacio jednu loptu u naš kazneni prostor, gdje se najbolje snašao Maglica i glavom svladao istrčalog Pelina.
Prve ozbiljnije prigode Slaven Belupo je imao u završnici prvog dijela.
Igrala se 41. minuta kada je Rak prošao desnom stranom, ubacio loptu pred vrata Splićana ali se Glavica zbog blatnjavom terena nije najbolje snašao. U sudačkoj nadoknadi vremena Rak je izveo udarac iz kuta, Grgić je pucao glavom ali pravo u ruke vratara Stipice.
U drugom dijelu susreta farmaceuti su igrali nešto bolje, ali su domaćini u 65. minuti vodstvo povisili na – 3:0. Jozinović je s lijeve strane uputio dobar udarac koji je odlično obranio Pelin odbivši loptu, i umjesto da je netko od naših obrambenim igrača izbaci izvan kaznenog prostora ona je došla do Maglice koji je šalje u mrežu.
U posljednjoj minuti susreta Slaven Belupo je mogao smanjiti rezultat da se Glavina bolje snašao pred vratima Stipice,koji je obranio njegov udarac nakon asistencije Fuštara.
U sljedećem kolu farmaceuti su domaćini vodećem Dinamu, a utakmica se igra u subotu s početkom u 19 sati.