CIBALIA: Matković, Čuljak, Tomić, Lučić, Jurić, Radotić, Šimunac (od 72. Prgomet), Rugaševac (od 77. Grgić), Kresinger, Božić (od 86. Koledić), Bartolović.

Trener: Stanko Mršić.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Rogulj, Maras, Bagarić, Kokalović, Nynkeu, Papa (od 58. Frljužac), Gregurina (od 74. Vojnović), Bušić (od 79. Poljak), Benko.

Trener: Roy Ferenčina.

Sudac: Dalibor Mlakar. Pomoćnici: Boško Vukušić i Krunoslav Ambrinac (svi Zagreb). Četvrti sudac: Davor Bertol (Domaslovec). Delegat: Krunoslav Novak (Osijek).

Strijelci: 0:1 – Benko (9), 1:1 – Kresinger (52), 1:2 – Benko (53).

Žuti kartoni: Rugašević (Cibalia), Kokalović, Bušić, Benko, Rodić (Slaven Belupo).

Crveni kartoni:

Izvješće:

Slaven Belupo je pod vodstvom Roya Ferenčine postigao prvu proljetnu gostujuću pobjedu. Svladao je Cibaliu u Vinkovcima – 1:2 i učinio vrlo važan pomak na ljestvici.
Farmaceuti su sjajno otvorili vinkovački susret došavši u vodstvo već u 9. minuti. Bušić je loptu glavom prebacio do Benka, koji je svladao domaćeg vratara za 0:1.
U drugom dijelu igre Cibalia je izjednačila u 52. minuti pogotkom Kresingera, ali to nije dugo trajalo. Svega minutu kasnije na sceni je opet bio Benko, koji je još jednom matirao vratara Matkovića i postavio konačni rezultat – 1:2.
Zasluženo smo slavili u Vinkovcima, gdje smo pokazali da vrijedimo više nego što smo trenutačno plasirani. Čestitam igračima na borbenosti i vrlo vrijednoj pobjedi – rekao je Roy Ferenčina, trener Slavena Belupa.
S tri osvojena boda u Vinkovcima Slaven Belupo se opet približio momčadima u sredini ljestvice i mirnije nastavlja prvoligašku utrku.
Naša momčad u srijedu na Gradskom stadionu u 18 sati igra uzvratnu utakmicu polufinala Hrvatskog nogometnog Kupa s Dinamom, s kojim je izgubila prvi susret u Zagrebu 4:1, a u subotu joj u goste dolazi Hajduk.