DINAMO: Eduardo, Pinto, Sigali (od 46. Goncalo), Šimunić, Ibanez, Machado (od 74. Andrijašević), Ademi, Brozović, Sudani (od 61. Ćorić), Radonjić, Pjaca.

Trener: Zoran Mamić.
SLAVEN BELUPO: Picak, Purić, Grgić, Edson, Melnjak, Barišić (od 63. Crepulja), Geng, Brlek, Ozobić, Delić, Glavina (od 63. Vugrinec).
Trener: Elvis Scoria.
Strijelci: 1:0 – Pjaca (14), 2:0 – Brozoić (47), 3:0 – Sudani (57), 4:0 – Andrijašević (90+).
Sudac: Bebek (Rijeka). Pomoćnici: Kezele (Rijeka) i Radošević (Gospić). Četvrti: Frković (Gospić). Delegat: Jurina (Zabok).
Žuti kartoni: Ozobić (Slaven Belupo).
Crveni kartoni:
Stadion Maksimir.
Gledatelja: 600.
Izvješće:
Očekivana i zaslužena pobjeda aktualnog prvaka Dinama na otvorenju nove sezone u susretu sa Slavenom Belupom – 4:0.
Modri su dominirali najvećim dijelom utakmice imali niz prigoda od kojih su iskoristili četiri i došli do uvjerljive pobjede.
Vodeći pogodak postigao je Pjaca u 14. minuti koji je s nekoliko metara svladao našeg vratara Picaka, pogodivši njegov lijevi donji kut nakon što koprivnička obrana nije uspjela loptu izbaciti izvan svog kaznenog prostora.
Najbolju prigodu farmaceuti su imali u 33. minuti kada je Melnjak odlično pronašao Glavinu koji je bio potpuno sam u kaznenom prostoru domaćina, ali je njegov udarac završio u vratnici.
U drugom poluvremenu igrala se 47. minuta kada je Dinamo povisio na 2:0. Brozović je pucao s ruba kaznenog prostora, njegov udarac nisu blokirali stoperi Grgić i Edson i lopta je završila u donjem desnom kutu nemoćnog Picaka.
Dinamo i dalje dominira travnjakom i Sudani desetak minuta kasnije snažnim udarcem pogađa za 3:0 kraj uspavane obrane Slavena Belupa.
Najbolju prigodu za smanjenje vodstva u drugom dijelu susreta farmaceuti su imali u 63. minuti kada je Delić izbio potpuno sam pred vratara Eduarda, koji je obranio njegov ne baš najbolji udarac.
U samoj završnici (90+) Andrijašević je snažnim udarcem sa 20 metara svladao vratara Picaka i postavio konačni rezultat – 4:0.
Najslabiji dio naše momčadi bila je obrana u kojoj se istaknuo samo vratar Picak, iako je primio četiri pogotka.
Čestitam Dinamu na pobjedi koji je znatno kvalitetnija momčad. Moramo se pojačati s tri nova igrača ako ne želimo opet doći u borbu za opstanak. U sljedećem kolu igramo kod kuće sa Zagrebom i očekujem pobjedu – kratko je nakon izgubljene utakmice u Maksimiru rekao trener Slavena Belupa, Elvis Scoria.