Zreče, Slovenija - 07.07.2019. - prijateljska utakmica - 17:00

FK Inđija: Preković – Anđelković, Ilić, Rogač, Vidić – Bjelčić, Banjac, Dimitrov – Tomić, Bastajić, Janjić. Još su igrali: Dimitrović, Bobar, Bardanica, Marković, Đaković, Janjić, Bosančić, Andrejić.

Slaven Belupo: Filipović – Karamarko, Nowak, Međimorec, Goda– Bačelić Grgić, Paracki, Čanađija – Delić, Bogojević, Mladen. Drugo pol.: Marković, Iharoš, Zirdum, Božić, Martinaga, Puclin, Plantak, Čalušić, Jajalo, Hlevnjak, Brković.

Trener: Ivica Sertić

Sudac: Pahole, Štefane, Lunežnik

Broj gledatelja: 20

Nogometaši Slaven Belupa remizirali su u novoj prijateljskoj utakmici. U slovenskom Zreču, po jakoj kiši, odigrali su 0:0 sa srpskim prvoligašem Inđijom. Iako su obje momčadi imale nekoliko prilika za postizanje pogodaka, mreže se nisu tresle.

U prvih 45 minuta nismo vidjeli golove iako je naša momčad nekoliko puta opasno zaprijetila. Najbliže pogotku bili su Međimorec koji je glavom bio zamalo neprecizan nakon centaršuta Karamarka i Bogojević čiji je odličan udarac obranio golman Inđije Preković. Srpski prvoligaš u prvom je poluvremenu jednom opasnije zaprijetio preko Ilića, no na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0.

U nastavku susreta trener Ivica Sertić na teren je poslao novih 11 igrača. U 55. minuti Puclin je odlično povukao kontru i pronašao Hlevnjaka čiji centaršut Mladen ne zahvaća kako je htio te šalje loptu pokraj vratiju. Do kraja susreta Inđija je bezuspješno zaprijetila preko Bastajića i Janjića te je susret završio bez pogodaka.