NASTAVAK PRIPREMA ZA SUSRET S LOKOMOTIVOM

17.11.2014.


Nakon četverodnevnih mini priprema u Svetom Martinu na Muri i dvodnevnog odmora, nogometaši Slavena Belupa danas poslije podne nastavljaju s treninzima na Gradskom stadionu u sklopu priprema za prvenstveni nedjeljni susret u Zagrebu s Lokomotivom.

U taboru koprivničkog prvoligaša vrlo su zadovoljni obavljenim poslom u Međimurju, svi igrači ispunili su predviđeni program trenera Ante Čačića koji sa svojim suradnicima vrlo sustavno prilazi svakom treningu, što je u klubu stvorilo znatno povoljnije ozračje za uspješniju jesensku završnicu.

Novoozlijeđenih igrača nema kao niti kartoniranih, tako da će prvi stručnjak našeg kluba “Lokosima” suprostaviti trenutačno najjaču postavu.

Za ovaj tjedan, najvjerojatnije u srijedu predviđena je i lakša prijateljska provjera u kojoj će Čačić još jednom vidjeti mogućnosti igrača koji će konkurirati za susret s Lokomotivom i odrediti početnu jedanaestoricu.