NASTAVAK PRIPREMA U KOPRIVNICI

10.02.2011.


Nogometaši Slavena Belupa u srijedu su se vratili iz Medulina, gdje su boravili deset dana i odigrali šest prijateljskih utakmica.
Pobijedili su bosansko-hercegovačke prvoligaše, Željezničar (Sarajevo) i Budućnost (Banovići), hrvatskog četvrtoligaša Istru Pula i poljsku Wislu (U-23), dok su izgubili od mađarskog Ferencvarosa i slovenskog Rudara iz Velenja.
Prema riječima trenera Petkovića igrači su već sada dobro tjelesno pripremljeni, odlično su izdržali dosadašnje napore i sada slijedi završno uigravanje kroz treninge i tri utakmice, koje će farmaceuti odigrati do početka proljetnog prvenstva.
Prva ih očekuje u subotu u Lendavi sa slovenskim prvoligašem Naftom na kojoj će Petković početi slagati kockice najboljeg sastava za nastavak proljetnog natjecanja.
Od manjih ozljeda potpuno su se oporavili novopridošli napadač Benko i stoper Kokalović, koji će u Lendavi također konkurirati za sastav.