NASTAVAK ODLIČNOG VIKENDA Pioniri Slaven Belupa na gostovanju svladali Inter, kadeti remizirali

09.09.2018.


Nakon što su seniori Slaven Belupa jučer svladali Inter iz Zaprešića isto je ‘za nogom’ pošlo i našim pionirima. Pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka mladi Slavenaši slavili su na gostovanju s minimalnih 0:1 i tako stigli do svog četvrtog boda u trećem prvenstvenom kolu. Jedini pogodak na susretu postigao je Niko Ivančić u 52. minuti susreta. Pioniri su pak, pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića, također protiv Intera odigrali 1:1. Domaćin je poveo u 30. minuti, a dvadeset minuta kasnije bod Slavenu donio je Robert Marjanović iz jedanaesterca. Baš kao i pionirima, i kadetima je ovo četvrti prvenstveni bod.

SASTAV PIONIRA:  Udovičić – Jakupanec, Petika, Erdelji, Petričić – Bošnjak, Lukunić, Pavić – Ivančić, Žuskin, Peršinović. Još su igrali: Stanić, Sinjerec, Blažek. Trener: Želimir Mešnjak.

SASTAV KADETA: Domović – Štajerec, Ganžulić, Tumpić, Mikulić – Tolić, Marjanović, Haraći, Vuić – Mađarić, Perić. Još su igrali: Nikić, Tomić, Ognjenović, Štefanec, Jendrić, Matoničkin. Trener: Dalibor Gorupić.