NAŠA MOMČAD S INTEROM OČEKUJE JOŠ JEDNU POBJEDU

08.12.2016.


Nakon što je prošle nedjelje na koprivničkom stadionu bio bolji od Hajduka kojeg je svladao 2:1, Slaven Belupo će još jednom u jesenskom prvoligaškom prvenstvu biti domaćin.
U sklopu 19. kola u goste mu sutra (petak) dolazi Inter Zaprešić koji ima tri boda manje na ljestvici, ali je uvijek opasan suparnik.
Inter je kvalitetna momčad koji ima niz dobrih igrača i svjestan sam da nas očekuje teška i neizvjesna utakmica. No atmosfera u našoj sredini je jako dobra, posebno nakon što smo pobijedili Hajduk i uvjeren sam da će nam to biti jako poticajno za ogled sa Zaprešićanima – istaknuo je na pressici trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:
Igramo kod kuće i prednost je na našoj strani no za osvajanje bodova morat ćemo biti na najvišoj razini. U momčad će se vjerojatno vratiti Bouadla, te možda Christensen i Barić koji su također bili ozlijeđeni. Volio bih da našim navijačima podarimo još jednu pobjedu – kazao je između ostalog trener Kopić dok je napadač Heber naglasio:
Vjerujem da ćemo biti bolji od Intera i da ćemo osvojiti tri nova boda. U Koprivnici se odlično osjećam i vjerujem da su u klubu zadovoljni mojim igram – kratko je rekao Heber.
Utakmica Slaven Belupo – Inter počet će u 18 sati a vodit će je Duje Strukan, a njegovi pomoćnici bit će Mario Pepur i Hrvoje Radić (svi iz Splita). Četvrti je Mario Zebec (Cestica), dok je delegat Ivica Šparavec iz Samobora.