NAŠA JE POBJEDA POTPUNO ZASLUŽENA – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

21.02.2016.


Nakon osvojenih bodova s Osijekom trener naše momčadi Željko Kopić bio je posebno zadovoljan, jer mu je ova pobjeda otvorila vrata prema uspješnijem proljetnom nastavku.
Igrali smo jako dobro, posebno u prvom poluvremenu kada smo imali nekoliko sjajnih prigoda i zasluženo postigli pobjednički pogodak. Za nas je to bila utakmica od najveće važnosti i sretan sam što su bodovi ostali u Koprivnici. Osijek je dobra momčad koja zna igrati i zato je naša pobjeda još značajnija. Sada mirnije odlazimo u goste Interu u Zaprešić – istaknuo je Željko Kopić, dok je gostujući trener Zoran Zekić bio vrlo kratak:
Čestitke Slavenu Belupu na pobjedi koja mu je zasluženo pripala. Više sam očekivao od svojih igrača. Predstoji nam velika borba za opstanak.