NAŠ KLUB U SUBOTU DOČEKUJE NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

19.07.2013.


Slaven Belupo u subotu s Hrvatskim dragovoljcem otvara novu prvoligašku sezonu na koprivničkom travnjaku.

Navijači kluba imat će priliku u službenoj utakmici prvi put vidjeti novu momčad farmaceuta, koja je u prvom kolu u gostima kod Splita ostala bez bodova.

U sutrašnjem susretu s novim prvoligašem Hrvatskim dragovoljcem u Slavenu Belupu očekuju pobjedu kao i njegov trener Ivan Katalinić, koji je danas prije podne bio nazočan na konferenciji za novinare.

Nakon neuspjeha kod Splita, jednog od kandidata za visoki plasman dolazi nam Hrvatski dragovoljac koji je na svom terenu poražen od Lokomotive. Cilj nam je da s momčadi iz Novog Zagreba postignemo pobjedu i uvjeren sam da ćemo u tome uspjeti. Spremni smo za osvajanje bodova, a toga je svjesna i momčad – istaknuo je Ivan Katalinić i nastavio:

S Hrvatskim dragovoljcem najvjerojatnije će istrčati ista jedanaestorica koja je u susret krenula i u Splitu, a kasnije ću vidjeti da li nešto treba mijenjati. Neki naši igrači u Splitu nisu igrali dobro i utakmica s Dragovoljcem prilika je da se za to iskupe. Očekujem, da od prve minute u susret krenemo odgovorno i s više agresije koja nam je nedostajala sa Splićanima, jer bez snažnog pristupa igri teško je doći do pobjede. Sve ćemo učiniti da naši navijači budu zadovoljni, a zadovoljstvo će im predstavljati samo pobjeda. Nemamo problema s ozljedama zbog koje će nam nedostajati samo Pranjić, dok su ostali igrači spremni za nastup – zaključio je trener našeg kluba, koji će se također u subotu prvi put predstaviti koprivničkim gledateljima u službenoj utakmici.

Susret Slaven Belupo – Hrvatski dragovoljac vodit će sudac Ivo Krečak (Šibenik), dok će njegovi pomoćnici biti Goran Perica (Šibenik) i Damir Kraljević (Zadar). Utakmica počinje u 19 sati.