Narančasti bolji od Plavih

07.01.2023.


Nogometaši Slaven Belupa danas su odigrali međusobnu prijateljsku utakmicu u Međugorju. Susret se igrao dva puta po 30 minuta, a na kraju su slavili Narančasti protiv Plavih rezultatom 3:1. Narančasti su poveli preko Marine koji se najbolje snašao nakon jednog kornera i zabio za 1:0 u 13. minuti. Na 2:0 je povisio Hoxha prekrasno pogodivši u 25. minuti iz slobodnog udarca iskosa s lijeve strane. Krstanović je u 40. smanjio na 2:1 iz kaznenog udarca, a konačnih 3:1 postavio je Jagušić u 52. minuti susreta kada je neometan na drugoj stativi pogodio mrežu Plavih. Utakmicu je bez pogreške odsudio Želimir Mešnjak.

Narančasti – Plavi 3:1

Narančasti: Marković (od 30. Vuković) – Hlevnjak, Božić, Tepšić, Bašić – Marina, Turanjanin, Mudražija – Mihalić (od 45. Jagušić), Manaj, Hoxha.

Plavi: Čović – Bosec (od 45. Krušelj), Christopoulos, Boras (od 45. Riđan), Soldo – Kocijan, Jambor, Ljubić – Crnac (od 45. Herceg), Krstanović, Mioč.