NAPADAČ ENES NOVINIĆ U SLAVENU BELUPU

02.01.2013.


Svojedobno igrač Varteksa i Karlovca dok je bio prvoligaš i njegov najbolji strijelac, Enes Novinić (27), sljedeće dvije i pol godine bit će igrač Slavena Belupa s kojim će krenuti u pripreme za proljetni dio prvenstva koje počinju 7. siječnja.

Novinić je posljednje dvije godine nastupao za austrijskog prvoligaša Lustena, koji je sada drugoligaš i s kojim mu uskoro istječe ugovorna obveza. Među farmaceute dolazi kao slobodan igrač bez ikakve novčane naknade.
Novinić je bio jedan od najperspektivnijih mladih napadača Varteksa a kasnije njegov prvotimac i jedan od najboljih strijelaca. Odlaskom u Karlovac koji je tada bio prvoligaš Novinić se također istaknuo efikasnošću i nakon ispadanja Karlovčana iz prvoligaškog društva otišao je u Austriju.
Njegovim dolaskom u Slaven Belupo naš klub bi trebao znatno pojačati konkurenciju u napadu za proljetni dio natjecanja.