NAKON PRVENSTVENE STANKE U KOPRIVNICU REDOM DOLAZE SPLIT, ISTRA I RIJEKA

30.08.2015.


Nakon izgubljene utakmice s Dinamom u Zagrebu (3:0) trener naše momčadi Željko Kopić nije bio zadovoljan igrom koju je njegova momčad prikazala na maksimirskom stadionu, jer je prije susreta najavio da s “modrima” ne očekuje čudo, ali da očekuje bolju i kvalitetniju igru nego što su je farmaceuti pokazali na dosadašnjim gostujućim travnjacima.
Nažalost, njegove prognoze nisu se obistinile tako da je Dinamo zasluženo došao do uvjerljive pobjede, a našoj momčadi ne preostaje drugo nego da se u prvenstvenoj pauzi zbog kvalifikacija reprezentacije Hrvatske za Europsko prvenstvojoš bolje pripremi i osvježi za sljedeća tri prvoligaška domaća susreta.
Prvi će biti sa Splitom, a zatim s Istrom 1967 i Rijekom.Bit će to utakmice u kojima će farmaceuti pokazati svoju pravo vrijednost i nadamo se nastaviti s osvajanjem bodova na koprivničkom stadionu.
Slaven Belupo će sljedeće subote (5. rujna) gostovati kod slovenskog prvoligaša Zavrča s kojim će odigrati prijateljsku utakmicu.