NAKON POBJEDE S HAJDUKOM MIRNIJE SE ODLAZI DINAMU

29.04.2014.


Osvojeni bodovi s Hajdukom odlično su “sjeli” Slavenu Belupu u borbi za prvoligaški status. Uz tri primljena pogotka gosti su još i dobro prošli, jer su naši igrači nakon uvjerljivog vodstva propustili realizirati još tri stopostotne prigode.
Bila je to pobjeda nad Splićanima nakon gotovo pet godina u kojoj farmaceuti nisu primili pogodak i pokazali da hrabro mogu krenuti u samu završnicu u kojoj su ostala još tri prvenstvena kola. Prvo ih u subotu očekuje susret s novo-starim prvakom Dinamom, zatim sa Zadrom u Koprivnici i posljednji ogled s Rijekom u gostima.
Mi već nekoliko posljednjih utakmica igramo kvalitetno, a protiv Hajduka smo zaista pokazali da možemo još i više. Navijači su također uz nas što nam mnogo znači i što nam je velika podrška. Sada se malo lakše diše iako smo svjesni da nas do kraja i dalje očekuje velika borba, jer se do posljednjeg kola neće znati tko ostaje, a tko ispada iz lige – kazao je trener koprivničkog prvoligaša Elvis Scoria koji već sprema momčad za subotnji ogled s Dinamom u Maksimiru.
Zbog treće javne opomene trener naše momčadi neće moći računati na Filipa Ozobića koji je bio najbolji igrač utakmice s Hajdukom i kojeg je Scoria osobno pohvalio,dok će za susret u Maksimiru kandidirati Edson koji je s Hajdukom odradio utakmice neigranja, također zbog tri žuta kartona.