NAKON IZGUBLJENE UTAKMICE U SPLITU KOPRIVNIČKOM PRVOLIGAŠU U GOSTE DOLAZI DINAMO

20.08.2013.


S dva osvojena boda iz šest prvoligaških kola Slaven Belupo se našao na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice što je malo tko očekivao, a posebno njegovi navijači.
No, farmaceuti nemaju previše vremena za jadikovke jer im već u subotu u goste dolazi najjači hrvatski klub Dinamo koji uz očekivano vodeće mjesto u nacionalnom prvenstvu nastoji, bude li bolji u dva susreta od bečke Austrije osigurati još jedan plasman u Ligu prvaka.
Već smo krenuli s pripremama za Dinamo jer će to za nas biti jako teška utakmica. Iako smo izgubili na Poljudu s Hajdukom ja sam zadovoljan prezentacijom naše momčadi koja je nastupila bez nekoliko standardnih igrača. Sve je u Splitu moglo biti povoljnije za nas da smo iskoristili prigodu za pogodak u samoj završnici utakmice – kazao je trener Slavena Belupa Ivan Katalinić, koji vjeruje da bi se i Koprivničancima negdje trebalo “otvoriti”.
Za utakmicu s Dinamom na kojoj se očekuje ispunjena tribina Gradskom stadiona u momčad Slavena Belupa vraćaju se Mato Grgić i Mario Gregurina koji su odradili kartone i bit će spremni za nastup. Od ozljede će se najvjerojatnije oporaviti Mateas Delić i konkurirati za početnu jedanaestoricu, dok su Matoš, Pranjić i Bagarićjoš ozlijeđeni.
Rezultati 6. kola: Dinamo – Lokomotiva 2:1, Rijeka – Split 1:1, Hajduk – Slaven Belupo 1:0, Zadar – Hrvatski dragovoljac 1:1, Osijek – Istra 1961 1:3.