NAKON ISTRE 1961 U PETAK PROVJERA S RUDAROM IZ VELENJA

22.01.2014.


Na prvoj ovogodišnjoj provjeri u srijedu s pulskom Istrom 1961, na pripremama u Rovinju, Slaven Belupo je odigrao neodlučeno 1:1.
Naša je momčad imala znatno više od igre i više povoljnih prigoda koje njeni napadači nisu iskoristili, osim “veznjaka” Petra Brleka koji je sjajnim udarcem u 76. minuti svladao suparničkog vratara Lovrića i postavio konačni rezultat.
U sastavu farmaceuta nisu nastupili novi vratar Picak koji je prije tjedan dana došao iz zagrebačke Lokomotive kao ni Rodić koji je u pregovorima za odlazak u inozemstvo, te ozlijeđeni Edson i Grgić kojeg je trener Frančić poslao u Koprivnicu na liječnički pregled.
Posljednju provjeru na rovinjskim pripremama naša će momčad imati u petak kada će se sastati sa slovenskim prvoligašem Rudarom iz Velenja.