NAKON INTER ZAPREŠIĆA MORA PASTI I VINKOVAČKA CIBALIA

22.07.2016.


Nakon osvojenih bodova s Interom iz Zaprešića našu momčad očekuje još jedan prvenstveni nastup pred njenim navijačima.
U goste joj dolazi vinkovačka Cibalia, povratnik u prvoligaško natjecanje koja je u prvom kolu izgubila na svom terenu od Hajduka (0:2), ali nije igrala podređenu ulogu.
Inter smo apsolvirali, analizirali dobre i slabe strane i dobili potpuno jasnu sliku nakon susreta u kojem smo osvojili sva tri boda. Odmah nakon utakmice sa Zaprešićanima okrenuli smo se Vinkovčanima, dobro radili cijeli tjedan i pripremili se za još jednu pobjedu. Svjesni smo da nas očekuje zahtjevan susret jer je Cibalia organizirana ekipa koja je motivirana za prvoligaško natjecanje i sigurno nam neće biti lako – istaknuo je na pressici trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:
Nama utakmica s Vinkovčanima mnogo znači, uvjeren sam da ćemo biti na još boljoj razini nego s Interom i ostvariti cilj – drugu pobjedu za redom pred našim navijačima. Imam nekih dvojbi oko početne jedanaestorice a tko će istrčati na travnjak odlučit ću uoči susreta – rekao je između ostalog Željko Kopić, dok je “veznjak” Soren Christensen dodao:
Vjerujem u pobjedu i nadam se da ćemo je ostvariti. Pred sobom imamo dobrog suparnika, ali prednost je na našoj strani.
Utakmica Slaven Belupo – Cibalia igra se u subotu s početkom u 19 sati, a vodi je Marin Vidulin iz Kanfanara.
Iz Slavena Belupa pozivaju navijače da u što većem broju dođu na Gradski stadion i svojom podrškom pomognu igračima u nastojanjima za osvajanje tri nova boda.