NAJZVUČNIJE IME OD IGRAČA KOJI SU KRENULI S PRIPREMAMA NAŠEG KLUBA JE ENES NOVINIĆ

08.01.2013.


Uz igrače iz jesenskog dijela prvenstva sa zimskim pripremama farmaceuta krenulo je i nekoliko novih imena.

Najzvučnije ime je svakako Enes Novinić koji je svojedobno igrao za Varteks i Karlovac dok su bili prvoligaši, a u Slaven Belupo je došao iz austrijskog drugoligaša Lustenaua.
Prema riječima klupskih stručnjaka svojim igrama trebao bi osvježiti napad koprivničkog prvoligaša i pokazati svoje realizatorske sposobnosti.
Uz Novinića u pripreme našeg kluba uključeno je i nekoliko igrača koji su prošle jeseni nastupali za trećeligaša Koprivnicu: Antun Marković, Matej Herent, Filip Takač, Bojan Tucaković i Marin Šestak, kao i Juraj Maretić koji je jesenski dio prvenstva proveo na posudbi kod sinjskog Junaka.
S pripremama su krenuli i najkvalitetniji juniori našeg kluba: Robert Bukovac, Nikola Grabar i Matej Senić.
Prvu prijateljsku provjeru Slaven Belupo će imati već u subotu (12. siječnja) u 11 sati s trećeligašem Bjelovarom na igralištu s umjetnom travom, a očekuje se da će trener Ferenčina isprobati sve novopridošle igrače.