NAJBOLJI STRIJELAC U POVIJESTI HNL-a DAVOR VUGRINEC PRIMIRIO I OSJEČANE

04.09.2012.


Jedan od ključnih i najiskusnijih igrača Slavena Belupa, te najbolji strijelac u povijesti hrvatskog nogometa Davor Vugrinec svoje realizatorske sposobnosti pokazao je i u Osijeku.

„Vuga“ je za farmaceute postigao pobjednički pogodak u osječkom Gradskom vrtu, zabivši svoj 131. prvoligaški gol u bogatoj igračkoj karijeri.
U novom prvenstvu HNL-a Vugrinec je u sedam kola postigao tri pogotka i trenutačno je najbolji strijelac našeg kluba.
Uz gol Osijeku još je bio strijelac u susretima sa Zadrom i zagrebačkom Lokomotivom u Koprivnici. „Vuga“ je također bio asistent Raku u prvom prvenstvenom kolu za drugi pogodak farmaceuta s Cibaliom u Vinkovcima, gdje je naša momčad slavila – 3:1. Rak je ujedno i drugi najbolji strijelac Slavena Belupa u dosadašnjem prvenstvu s dva postignuta pogotka.