NAFTA – SLAVEN BELUPO 1:1 (0:1)

15.04.2009.


NAFTA: Kuzman, Buzetič, Medved, Levačić, Caban, Bukovec, Brezovački, Dodlek, Janković, Adilović, Duca (još su igrali: Prša, Vinko, Raduka, Kočet, Horvat, Gerenčer)

Trener: Damir Rob

SLAVEN BELUPO: Pelin, Purić (od 80. Sabol), Rogulj (od 60. Poldrugač), Lapić, Maras, Fajt (od 46. Pavec), Gregurina, Bilen, Delić (od 46. Vručina), Kresinger (od 46. Poredski), Jurić (od 80. Horvatinović)

Trener: Mile Petković

Sudac: Zlatko Pintarić (Lendava)

Strijelci: 0:1 – Gregurina (26), 1:1 – Gerenčer (70)

Gledatelja: 150

Izvješće:

Slaven Belupo je gostovao u Lendavi, gdje je odigrao prijateljsku utakmicu sa slovenskim prvoligašem Naftom sa kojom održava primjerne sportske odnose.
Susret je završen bez pobjednika – 1:1.
Farmaceute je u vodstvo doveo Gregurina u 26., a domaćini su izjednačili pogotkom Gerenčera u 70. minuti. Koprivničanci su bili bolji u prvom dijelu susreta kada su uz postignuti pogodak propustili realizirati još nekoliko povoljnih prigoda, dok je Nafta u drugom poluvremenu imala terensku inicijativu i uspjela izjednačiti rezultat. Uz standardne igrače za Slaven Belupo još su nastupili: Poredski (Bjelovar), Pavec (Koprivnica), Fajt (Podravina, Ludbreg), te kadeti Sabol i Horvatinović.