NAFTA LENDAVA – SLAVEN BELUPO 2:0

14.02.2011.


Koprivnički farmaceuti gostovali su u subotu u Lendavi, gdje su odigrali prijateljsku utakmicu sa četvrtoplasiranim slovenskim prvoligašem Naftom.
Slovenci su prikazali bolju igru i pobijedili 2:0.
Prvi pogodak za domaćine početkom susreta postigao je Ibraimi, a konačni rezultat postavio je Prašnikar u 20. minuti igre.
Naša momčad prikazala je slabu igru bez borbenosti i zalaganja, a jedinu prigodu za pogodak nije iskoristi Poljak polovicom prvog dijela susreta. Zbog ozljeda u sastavu Slavena Belupa nisu bili Milardović i Gregurina.
SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Nurković), Kokalović (od 62. Frljužac), Rogulj, Maras, Bagarić (od 62. Šestak), Papa (od 62. Purić), Nynkeu (od 62. Poldrugač), Poljak (od 62. Havoić), Vojnović (od 62. Jurakić, Mujanović (od Poredski), Benko (od 62. Jurakić). Trener: Mile Petković.
U srijedu, 16. veljače Slaven Belupo će na koprivničkom stadionu s početkom u 16.30 sati ugostiti mađarskog prvoligaša ZTE.