NA KRAJU POLOVIČAN USPJEH MLADIH MOMČADI SLAVENA BELUPA

28.05.2012.


U posljednjem prvoligaškom kolu Prve HNL za mlade nogometaše kadeti i juniori Slavena Belupa u susretu s vršnjacima Istre postigli su polovičan uspjeh.

Naši su kadeti, kao domaćini izgubili od Istrijana – 1:3, dok su juniori pobijedili – 1:0.
Strijelac za koprivničke kadete bio je Pejković, dok je pobjednički pogodak za juniore postigao Deković.

Kadeti Istre su nešto stariji sastav od našeg i zasluženo su slavili, dok su juniori našeg kluba očekivano osvojili sva tri boda. Najvažnije, da smo osigurali poziciju koja nam je omogućila da i u sljedećoj sezoni budemo prvoligaši. Cijelo prvenstvo je bila dosta teška za naše obje mlade momčadi, posebno za juniore iz kojih je nekoliko igrača tijekom sezone bilo prebačeno u seniorski sastav, tako da na niz utakmica nismo bili kompletni – kazao je direktor škole nogometa i trener juniora Josip Omrčen-Čeko i dodao:
Razlog slabom plasmanu kadeta je u njihovom mlađem godištu u odnosu na ostale momčadi i od njih očekujemo da u sljedećem prvenstvu pokažu svoju pravu vrijednost – zaključio je Josip Omrčen-Čeko.