NA KOPRIVNIČKOM STADIONU NAKON LOKOMOTIVE PAO JE I OSIJEK

16.04.2014.


Više od 2.500 gledatelja u utorak poslijepodne vidjelo je na koprivničkom stadionu zanimljivu i borbenu utakmicu u kojoj je Slaven Belupo osvojio sva tri boda u susretu s Osijekom.

Navijači našeg kluba na kraju su još jednom pljeskom nagradili igrače i trenera Elvisa Scoriju koji su ostvarili vrlo važnu pobjedu u borbi za opstanak i pokazali da im je mjesto među prvoligašima.

Imali smo prigoda i za uvjerljiviju pobjedu, ali ja sam sretan i s ovakvim ishodom (2:1). Najvažnije da su bodovi ostali u Koprivnici, što nam je bio i cilj prije početka susreta. Šteta što smo primili pogodak odmah nakon vodstva koji nas je malo zaustavio u našoj igri i s kojim su gosti bili blizu neodlučenom rezultatu. No, na početku drugog poluvremena dali smo gol kakav smo dali, ali to je dio nogometne igre i naš uspjeh više je nego zaslužen – istaknuo je trener Slavena Belupa Elvis Scoria i nastavio:

Osječani nam nisu stvorili niti jednu zreliju prigodu, uglavnom su se orijentirali na kontre i zbog toga smo u obrani morali biti jako oprezni. Još jednom čestitam svojim igračima koji su u tri posljednja kola osvojili sedam bodova i vratili se u igru s Osijekom. S obzirom na značaj utakmica je bila vrlo korektna s obje strane i odigrana je bez ijednog grubog prekršaja. Suci su također bili na visini svog zadatka, a navijačima se zahvaljujem na podršci– rekao je trener našeg kluba koji se nakon susreta s Osijekom odmah okrenuo utakmici s Istrom 1961, koja se zbog Uskršnjih blagdana igra 21. travnja (ponedjeljak) u Puli s početkom u 16 sati.