NA KANTRIDI BEZ MARIJA GREGURINE

30.08.2008.


– U pobjedi nad Arisom igrači su se emocionalno i fizički potrošili, ali vjerujem da ćemo se uspjeti oporaviti i da ćemo imati snage za utakmicu s Rijekom. Od svojih ću igrača zatražiti da na Kantridi odigraju maksimalno i da pošteno potroše svoju minutažu. Rijeka je domaćin i favorit, ali mi imamo obvezu prikazati dobru igru i nadamo se pozitivnom rezultatu – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković na konferenciji za novinare uoči gostovanja kod Rijeke.
Rijeka, Stadion Kantrida: Rijeka – Slaven Belupo (Prva HNL, 6. kolo).
Nedjelja, 31.08.2008. u 20,10 sati (TV-prijenos: HTV 2).
Sudac: Mario Strahonja (Zagreb).
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Purić, Rogulj, Lapić, Filipović, Čaval, Maras, Poldrugač, Bilen, Nicolas, Posavec, Jajalo, Delić, Vručina, Kresinger, Jurić, Tepurić.
NEDOSTAJU: Bošnjak (tri žuta kartona), Kokalović, Gregurina, Šehić (ozlijeđeni).