MUZAFER EJUPI – NAJBOLJI JESENSKI STRIJELAC KLUBA

30.12.2015.


U jesenskom dijelu prvenstva u kojem je naš klub osvojio sedmo mjesto osvojivši 21 bod, najviše utakmica u svojim nogama imali su vratar Matjaž Rozman, vezni igrač Ljuban Crepulja i napadač Stefan Savić koji su skupili po 21 nastup. Slijede ih Vedran Purić, Mateas Delić, Muzafer Ejupi i Petar Brlek koji su odigrali utakmicu manje.
Najbolji jesenski strijelac s 8 postignutih pogodaka je Muzafer Ejupi, dok je Mateas Delić četiri puta “zatresao” suparničku mrežu. Po dva pogotka postigli Filip Ozobić, Sandi Križman, David Arap, Stefan Savić, itd.
Naša momčad ukupno je postigla 24, a primila 29 pogodaka.
Prema riječima sportskog direktora Josipa Omrčena-Čeke do isteka ove godine neće biti nikakvih igračkih promjena.
Nakon završenog jesenskog prvenstva stručni stožer kojeg predvodi trener Željko Kopić najavio je da ih zanimaju samo kvalitetni prvoligaški igrači koji odmah mogu biti pojačanja za momčad, čiji je cilj da u preostalih 15 kola osvoji što više bodova i prvenstvo završi na šestom mjestu, kao i u prošloj sezoni.