MOŽE LI SLAVEN BELUPO IZNENADITI RIJEKU?

27.08.2010.


Na Kantridi se u subotu od Slavena Belupa očekuje ispit zrelosti, koji može položiti samo dobrom, borbenom i odgovornom igrom. Slično razmišlja i trener Mile Petković, koji će danas poslije podne odvesti svoje nogometaše put Rijeke.
Ovog sam tjedna razgovarao sa svim igračima, analizirali smo učinjene propuste s Dinamom i nadam se, da su iz tih razgovora izvukli pouke – kazao je Mile Petković i dodao:
Rijeka je u samom vrhu, odlično je krenula u sezonu i bit će to za nas vrlo zahtjevna utakmica. Od naših igrača očekujem da imaju maksimalan pristup i angažman kakav su imali s Dinamom, bez obzira na poraz. Samo uz stopostotni ulazak u utakmicu i bez pojedinačnih grešaka možemo do pozitivnog rezultata. Uspijemo li u tome ne strahujem za riječki ishod.
Na Kantridi će najvjerojatnije nastupiti sastav koji je istrčao s Dinamom – rekao je trener Slavena Belupa.
Utakmicu 6. prvoligaškog kola Rijeka – Slaven Belupo igra se u 20.15 sati. Izravno će je prenositi HTV 2, tako da će je moći vidjeti i poklonici nogometa u ostalom dijelu Hrvatske, posebno navijači farmaceuta koji neće biti na Kantridi.