MOŽE LI SE U VINKOVCIMA DO PRVE PROLJETNE POBJEDE?

18.04.2017.


Slaven Belupo će u 29. prvenstvenom kolu igrati s Cibaliom u Vinkovcima, što će biti njegovo treće gostovanje za redom.

Na prva dva, s Hajdukom u Splitu i Interom u Zaprešiću naša je momčad osvojila po bod i trenutačno se nalazi na šestom mjestu prvoligaške ljestvice.

U našem klubu nitko ne dvoji da nas u Vinkovcima bez obzira što je Cibalia posljednja na ljestvici očekuje vrlo zahtjevan susret, ali isto tako se nadamo i mogućoj prvoj proljetnoj pobjedi.

U konkurenciju za nastup u Vinkovcima ulazi Božo Musa koji je s Interom odradio tri javne opomene, a za momčad bi trebao biti spreman i Soren Christensen koji zbog lakše ozljede također nije igrao u Zaprešiću.

Utakmica u Vinkovcima igra se u petak (21. travnja) s početkom u 20 sati a vodit će je zagrebačka sudačka četvorka. Glavni je Dalibor Mlakar, dok su pomoćnici Krunoslav Ambrinac i Dražen Mandir. Četvrti: Ivica Vučković, a delegat Zdenko Blažičević (Gradina).