MLADIĆI MARTINAGA I BOGOJEVIĆ DOBILI PRILIKU ZA NASTUP

05.12.2016.


Uz tri vrijedna osvojena boda s Hajdukom naša je momčad u susretu sa Splićanima “izbacila” i dvojicu mladih i vrlo darovitih igrača.
Riječ je o Marku Martinagi i Bruni Bogojeviću koji imaju samo 18 godina i kojima je trener Željko Kopić dao prigodu za nastup s jednim od najboljih hrvatskih klubova i čije su povjerenje potpuno opravdali.
Bogojević je u igru ušao u 65. minuti umjesto Savića, dok je Martinaga prigodu dobio desetak minuta kasnije umjesto Arapa.
Naš juniorski sastav igra jako dobro u svom natjecanju pod vodstvom trenera Ivice Sertića i u ovom trenutku imamo sedam mladića iz te ekipe koji treniraju s prvom momčadi- kazao je trener Željko Kopić te dodao:
Sad su priliku dobili Martinaga i Bogojević, a vjerujem da će u sljedećim nastupima priliku dobivati i ostali. Za mene ekipu ne čine samo oni koji su u prvom planu već svi igrači koji se nalaze u kadru prve momčadi, jer to je ono što želimo u klubu – zaključio je trener Slavena Belupa.