MLADI SLAVENAŠI U SUBOTU UGOŠĆUJU VRŠNJAKE INTERA

15.09.2011.


Kadeti i juniori Slavena Belupa u sklopu Prve HNL za mlade nogometaše u subotu će na Gradskom stadionu ugostiti odgovarajuće sastave zaprešićkog Intera.

Na prvenstvenoj ljestvici kadeti našeg kluba trenutačno su posljednji s jednim osvojenim bodom, dok su juniori sa sedam bodova na šestom mjestu.

Kadeti Slavena Belupa i Intera igrat će u10, a juniori istih klubova u 12 sati.

U ligi mladih nogometaša teško je nešto prognozirati jer su momčadi dosta izjednačene, ali u susretu s Interom očekujem pobjede. Naš juniorski sastav i dalje će biti bez prvog vratara Zdelara koji je slomio nosnu kost u susretu s Dinamom, te će iz momčadi izostati za dulje razdoblje. Ostali igrači u kadetskoj i juniorskom momčadi spremni su za nastup i vjerujem, da će prikazati dobru igru i opravdati naša očekivanja – naglasio je šef Škole nogometa i trener juniora Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko.