Mladi Slavenaši u Mariboru i Slovenskoj Bistrici sudjelovali na “Maloj Ligi Prvaka”

01.05.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2010. i 2011. godine, protekla dva vikenda sudjelovali su na turnirima pod nazivom “Mala Liga Prvaka”. Prvi turnir održan je u Mariboru, a drugi u Slovenskoj Bistrici. Naši mladi nogometaši odmjerili su snage sa slovenskom Ljubljanom, Mariborom, Bistricom te Školom Nogometa Lumen.

– “Mala Liga Prvaka” odličan je turnir. Svaka od momčadi koja sudjeluje po jednom je domaćin i zaista možemo uživati u nogometu koji ovi mališani prikazuju. Rezultat na ovim turnirima nije primaran, već je primarno vidjeti gdje i kako stojimo s vršnjacima iz ostalih jakih klubova. Svakim turnirom  sam sve zadovoljniji svojim nogometašima jer iz dana u dan i iz treninga u trening napredujemo – rekao je trener mladih Slavenaša Matija Škrinjar.

Kako našim nogometašima ništa ne bi nedostajalo na turnirima izvan Koprivnice još se jednom pobrinuo naš sponzor Podravka koji je omogućio svima okrjepu.