Mladi Slavenaši srebrni u Kaposvaru

04.02.2020.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2011., osvojili su drugo mjesto na malonogometnom turniru u mađarskom Kaposvaru. Momčad trenera Matije Škrinjara ostvarila je dvije pobjede, jedan remi i jedan poraz što je bilo dovoljno za srebrnu medalju. Mladi Slavenaši bolji su bili od Varaždina s 3:2 i Kaposvara s 4:0, remizirali su s Pečuhom rezultatom 1:1, dok su poraženi od ZTE-a s 3:2. Najefikasniji u momčadi Slaven Belupa na turniru je bio Miha Vukašinović s pet pogodaka, Niko Nestić je dodao tri, a po jednom su zabijali Lovro Pintar i Vito Volf.

Čestitamo mladim Slavenašima na srebrnoj medalji!

Sastav: Filip Maronić, Marko Vresk, Emanuel Kajić, Lovro Pintar, Niko Nestić, Mihael Čavić, Vito Volf, Petar Trakoštanec, Jurica Legemec, Miha Vukašinović, Ante Markić. Trener: Matija Škrinjar.