Mladi Slavenaši srebrni u Kapošvaru, Lovro Pintar igrač turnira

28.01.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2011. godine, osvojili su drugo mjesto na međunarodnom malonogometnom turniru u mađarskom Kapošvaru. Pod vodstvom trenera Matije Škrinjara, Slavenaši su ostvarili dvije pobjede te po remi i poraz što je bilo dovoljno za srebrnu medalju. Bolji su bili od Kapošvara s 2:0 i od Siófoka s 8:1, remizirali su s Pečuhom rezultatom 2:2, a poraz su upisali od ZTE-a rezultatom 4:2. Valja istaknuti da je najboljim igračem turnira proglašen Lovro Pintar. Što se tiče strijelaca, Niko Nestić je postigao četiri pogotka, Vito Volf, Ante Markić, Karlo Kos i Petar Trakoščanec po dva, dok su Jurica Legemec i Mihael Čavić dodali jedan. Bravo momci!

Sastav: Niko Nestić, Vito Volf, Ante Markić, Karlo Kos, Petar Trakoščanec, Jurica Legemec, Mihael Čavić, Lovro Pintar, Filip Maronić, Emanuel Kaić. Trener: Matija Škrinjar.