Mladi Slavenaši slavili u svih pet utakmica i osvojili turnir, Bilješko najbolji igrač

06.01.2020.


Mlađi pioniri Slaven Belupa osvojili su malonogometni turnir “Ivanec Kup” igran prošlog vikenda. Momčad trenera Zvonimira Keleka prikazala je dopadljivu i efikasnu igru slavivši u svih pet odigranih utakmica. U grupi je svladala Ivančicu rezultatom 5:0, Varaždin rezultatom 1:0 te Dravu iz Ptuja rezultatom 3:1. U polufinalnom susretu Slavenaši su bili bolji od Ivančice 2007. s 2:0, a u izrazito uzbudljivom finalu slavili su protiv Varaždina s 3:2 i tako osvojili zlatnu medalju. Valja istaknuti da je najboljim igračem turnira proglašen naš Ivan Bilješko.

Bravo za naše mlade nogometaše!!!

SASTAV: Podhraški, Horvat, Šijak, Blažotinec, Geci, Bilješko, Miklošić, Lokotar, Maltar, Volf, Pomahač. Trener: Zvonimir Kelek.

Rezultati:

Grupa:
Slaven Belupo – Ivančica 5:o
Slaven Belupo – Varaždin 1:0
Slaven Belupo – Drava Ptuj 3:1

Polufinale:
Slaven Belupo – Ivančica 2007. 2:0

Finale:
Slaven Belupo – Varaždin 3:2