Mladi Slavenaši osvojili turnir u Kutini

02.09.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa osvojili su prvo mjesto na turniru u Kutini. Dječaci rođeni 2011. godine pod vodstvom su trenera Matije Škrinjara prikazali dopadljivu igru i u jakoj konkurenciji stigli do zlatne medalje. Na putu do polufinala naši su nogometaši u grupi svladali vršnjake Moslavca s 4:0 i Školu nogometa No Limit s 2:1, dok su s Hajdukom remizirali 1:1 i s Daruvarom 2:2.

U polufinalnom susretu uvjerljivo su svladali Moslavinu s 4:1 i tako izborili finale. Napeti susret, koji je u regularnom dijelu završio rezultatom 1:1, odlučili su udarci s ‘bijele točke’. Slavenaši su se pokazali sretnijima i spretnijima i s ukupnih 4:3 došli do prvog mjesta i zlatne medalje.

Bravo dečki!

SLAVEN BELUPO: Maronić, Čavić, Šimunić, Pintar, Kajić, Kos, Markić, Legemec, Volf, Nestić, Vukašinović. Trener: Matija Škrinjar.