Mladi Slavenaši osvojili Memorijalni turnir Branimir Jedvaj

13.01.2020.


Mladi Slavenaši, dječaci rođeni 2006. godine, osvojili su Memorijalni turnir Branimir Jedvaj koji se tradicionalno, u sklopu koprivničke Zimske lige, igra u čast prerano preminulom profesoru i treneru u Školi nogometa Slaven Belupa. Pod vodstvom trenera Karla Galinca, Slavenaši su finalu svladali svoje starije kolege iz kluba, dječake rođene 2005. godine, rezultatom 4:0. Strijelci su bili Premec, Vidaković, Lazar i Ognjenović. Valja istaknuti da je najboljim igračem turnira proglašen Lovro Lazar, a najboljim vratarem Luka Perika. Najbolji strijelac turnira bio je Lovro Zvonarek iz momčadi dječaka rođenih 2005. godine.

Sastav Slaven Belupo 2006.: Perika, Lazar, Bošnjak, Ognjenović, Petrić, Vidaković, Šimunic, Harambaša, Premec, Marić, Maltarić. Trener: Karlo Galinec.