MLADI SLAVENAŠI NISU USPJELI

07.03.2012.


U četvrtfinalu kupa Hrvatske za kadetske nogometne momčadi sastav Slavena Belupa bio je domaćin vršnjacima Zadra.

Iako su u prvom dijelu utakmice kadeti našeg kluba imali vodstvo od 1:0 sjajnim pogotkom Arapa iz slobodnog udarca u drugom poluvremenu gosti su uspjeli izjednačiti, tako da je pobjednik morao biti odlučen izvođenjem jedanaesteraca.

Uspješniji su bili Zadrani i pobijedili 5:6, te se uvrstili u polufinale kupa Hrvatske.

–       Propustili smo veliku prigodu, iako smo bili bolja momčad. Kod vodstva 1:0 nismo iskoristili smo dvije odlične prigode i to nam se osvetili izjednačujućim pogotkom Zadrana. U izvođenju jedanaesteraca bili smo nažalost slabiji i oprostili se od spomenutog natjecanja – razočarano je rekao Ivica Sertić, trener kadeta Slavena Belupa.

U nedjelju na igralištu s umjetnom travom kadeti i juniori Slavena Belupa bit će domaćini u sklopu prvenstva Prve HNL za mlade nogometaše odgovarajućim sastavima vinkovačke Cibalie.