Mladi Slavenaši drugi u Nedelišću

05.02.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa rođeni 2011. godine nastavili su s odličnim rezultatima na zimskim malonogometnim turnirima. Ovog su vikenda u Nedelišću, pod vodstvom trenera Matije Škrinjara, osvojili srebrnu medalju. U grupi su ostvarili tri pobjede te po remi i poraz. Valja istaknuti da su vršnjake Varteksa svladali s 4:0. U polufinalu su bili bolji od Međimurja na penale rezultatom 3:2, nakon što je u regularnom djelu susreta bilo 1:1, dok su u finalu poraženi od Nogometne škole Lumen iz Varaždina s 2:0. U strijelce su se na turniru upisali Ante Markić pet puta te Jurica Legemec, Niko Nestić i Lovro Pintar po jednom.

Sastav momčadi: Filip Maronić, Mihael Čavić, Lovro Pintar, Emanuel Kajić, Ante Markić, Niko Nestić, Jurica Legemec, Karlo Kos, Dan Magdić. Trener: Matija Škrinjar.

Rezultati:
NK Slaven Belupo – NK Varteks 4:0
NK Slaven Belupo – NŠ Omladinac/Sloboda 0:0
NK Slaven Belupo – NŠ Dinamo/Zelenko  3:0
NK Slaven Belupo – NŠ Mladost Komet 0:2
NK Slaven Belupo – NŠ Međimurec Sloboda  1:0
Polufinale:
NK Slaven Belupo – NŠ Međimurje  1:1 (3:2) penali
Finale:
NK Slaven Belupo – NŠ Lumen  0:2